Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Matix8981

Developer
 • Ilość treści

  13
 • Wpisy

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

314 wyświetleń profilu
 1. Matix8981

  [Matix] Simple Team Switcher

  Wersja 1.0.0

  7 pobrań

  Simple Team Switcher Przerzuca graczy do drugiego teamu co rundę.

  Za darmo

 2. Wersja 1.0.0

  Radom Custom CS:GO Models Ustawia graczom randomowe modele z innych map, istnieje możliwość ustawiania własnych modeli również 🙂 Istnieje możliwość zablokowania customowych modeli wyłącznie dla danej flagi Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  5,00 zł

 3. Matix8981

  [Matix] AWP Core

  Wersja 1.0.0

  AWP Core Plugin AWP Core jest to rozbudowany silnik pod serwery typu Only AWP. Funkcje: System rankingowy (Rangi z systemu rankingowego CS:GO) System warnów Menu Regulamin Głosowanie na tryb rundy System prefixów na chat oraz tab Ranga VIP oraz SVIP Znajdują się również inne nie wymienione funkcje. Plugin jest sprzedawany na licencji per serwer, możliwość zakupienia wielu licencji po innych cenach. Steam: https://steamcommunity.com/id/matix8981/ Mail: mateusz8981@gmail.com Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  79,99 zł

 4. Matix8981

  [Bioły] JTM (Jaka to melodia)

  Polecam, nie widziałem podobnego pluginu. Pełna konfiguracja 🙂
 5. Matix8981

  [Matix] Block commands

  Wersja 1.0.1

  12 pobrań

  Remove Weapons on Round End Plugin blokuje graczom komendy np. kill, explode oraz inne. Screen: Plik konfiguracyjny: Dla premium w dziale premium ta aplikacja jest darmowa. Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  Za darmo

 6. Matix8981

  [Matix] Death Info

  Wersja 1.0.0

  15 pobrań

  Death Info Pokazuje graczowi gdy zostanie zabity z jakiej broni został zabity oraz kto go zabił i ile zostało mu HP.

  Za darmo

 7. Matix8981

  [Matix] Paczka Arena 1vs1

  Wersja 1.0.0

  Paczka Arena 1vs1 Produktem sprzedaży jest gotowa paczka typu Arena 1VS1, paczka posiada wszystkie potrzebne pluginy pod ten tryb. W paczce znajdują się mapy (33 szt.) Ranga VIP (Flaga a - ADMFLAG_RESERVATION, Komenda !vip) : Na start rundy 105HP Podwójny skok Prefix na chat Powitanie podczas wejścia na serwer Dostęp do !gloves Regulamin (!regulamin, !rules) Podczas wejścia na serwer wyświetla się menu z regulaminem i nakazem wyboru akceptacja lub rezygnacja. Regulamin po akceptacji Regulamin pierwsze wejście na serwer Kontakt z administracją: RankME: !WS | !KNIFE | !GLOVES (Dla VIPA) Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  64,99 zł

 8. Matix8981

  [Matix] Doubled Knives fix

  Wersja 1.0.2

  Doubled Knives fix Plugin naprawia błąd z podwójną lub większą liczbą noży u gracza. Plugin jest sprzedawany w postaci SP (Source code) Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  4,99 zł

 9. Wersja 1.0.2

  Remove Weapons on Round End Plugin usuwa każdemu graczu broń na koniec rundy Plugin jest sprzedawany w postaci SP (Source code) Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  4,99 zł

 10. Wersja 1.0.0

  Block Shoot on Round End Plugin blokuje strzelanie na końcu rundy, plugin może znaleść zastosowanie np. na serwerze paintball, zombie mod itp. Plugin jest sprzedawany w postaci SP (Source code) Support z standardowym priorytetem przez zakładkę "Wsparcie".

  5,99 zł

×